İL BİNASININ ALTINA BOMBA KONULDU

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İL BİNASININ ALTINA BOMBA KONULDU
Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yapmış olduğu basın açıklaması ile birlikte Ak Parti’nin il başkanlığı binasının altına el bombasının pimini çekerek bıraktı.

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerin de yer aldığı bir basın açıklaması yaparak Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında çıkan haberler ile İl başkanlığı hakkında çıkan haberlere cevaben basın açıklamasında bulundu.

Yapılan basın açıklamasının son bölümünde “ Düzce’de Ak Parti İl Başkanlığı olarak hiçbir esnafa borcumuz yoktur” konuşmaları ortalığı karıştırdı.

Basın Mensubu Muammer Kızılırmak’ın “dedikodular var” şeklinde soru sormaya çalışmasının ardından İl Başkanı Mustafa Keskin tarafından susturulması ile fitili ateşlenen tartışma ortamı Oxijen Medya Gurubu Görsel Yayın Yönetmeni Nevzat Cingirt konuya dahil olması ile patladı.

Keskin tarafından susturulmaya çalışılan ve başarılı olunamayan Nevzat Cingirt Ak Parti İl Başkanlığının Oxijen Medya Grubuna borcunun olduğu vurgusu yapıldı.

Medya kuruluşları ve medya kuruluşlarına bağlı çalışan basın elemanları kamuoyuna doğru bilgiyi ulaştırma adına gece gündüz demeden mesai anlayışı gözetmeden çalışırlar.

Basın kuruluşlarının da tek geçim kaynakları resmi ilanlar ve aldıkları reklam gelirleridir. Mensubu olduğu medya kurumunun haklarını aramakta en doğal hakkı olan Cingirt’in basın toplantısında vermiş olduğu tepki gayet doğaldır.

Konu hakkında kimin haklı kimin haksız olduğunu bir kenara bırakarak habere devam edilmesinde fayda var.

Kendileri hakkında olumlu haberler yapılırken, tanıtım faaliyetlerinin kesintisiz bir şekilde yapıldığı dönemde iyi olan basın kuruluşları alacaklarını isterken haksız duruma düşürülmeye çalışılması Mustafa Keskin’in hem şahsi hem de partisinin geleceğine çok ciddi bir yara açtığı su getirmez bir gerçektir.

Basın mensuplarına karşı gösterilmiş olan tutum ve davranışın hoş karşılanmadığı yüksek bir sesle ifade ederken Mustafa Keskin tarafından Ak Parti İl Başkanlığı altına pimi çekilmiş bir şekilde bırakılan bombanın nasıl bir etki ile patlayacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

 

 

 


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
POLİSLER YAKALADIÖnceki Haber

POLİSLER YAKALADI

7/24 ÇALIŞIYORLARSonraki Haber

7/24 ÇALIŞIYORLAR

Yorum Yazın

Benzer Haberler